Punt Welzijn Goedbezig Weert Blog

Wie zijn we?

Wij zijn onderdeel van stichting Punt Welzijn en gebruiken deze website vanuit het team dat vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties ondersteunt (team Goedbezig Weert) en het team dat zich bezighoudt met mantelzorg en maatjes (Steunpunt Mantelzorg). We hebben als doel dat burgers, vrijwilligersorganisaties en bedrijven elkaar kunnen vinden om samenwerking met elkaar aan te gaan, elkaar te helpen of iets voor elkaar te betekenen. Je kunt daarvoor advertenties plaatsen op onze website. Daarnaast bieden we diensten en activiteiten aan en ondersteunen we vrijwilligersorganisaties, vrijwilligers, mantelzorgers, mensen die mogelijk eenzaam kunnen worden en bedrijven/ondernemingen. De laatsten adviseren we indien gewenst op het vlak van Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen.

Hieronder stellen wij ons aan je voor.

Simone de Back

 

s.de.back@puntwelzijn.nl

 

06 54304692

 

  • Goedbezig Weert
  • Comm op!

Diederieke Brueren

 

d.brueren@puntwelzijn.nl

 

 

  • Jonge mantelzorgers

Francien Clout

 

f.clout@puntwelzijn.nl

 

 06 54304192

 
  • Goedbezig Weert
  • Betrokken Ondernemen
  • Sponsorwinkel
  • Mantelzorg coördinator

Elsa van den Goor

 

e.vandengoor@puntwelzijn.nl

 

 

  • Goedbezig Weert
  • Vrijwilligerscollege
  • Ondersteuning vrijwillige ouderenadviseurs

Pauline van Hulzen

 

 p.van.hulzen@puntwelzijn.nl

 

06 52637342

 
  • Mantelzorg
  • Maatjes

Sanne Kuepers

 

s.kuepers@puntwelzijn.nl

 

06 31225929

 

 

  • Mantelzorg
  • Sanne is afwezig van begin mei tot half september 2018

 

Mariska Sanders

 

m.sanders@puntwelzijn.nl

 

06 44965292

 

  • Goedbezig Weert
  • Beursvloer
  • Comm op!

Miloe Steen

 

m.steen@puntwelzijn.nl

 

 

  • Mantelzorg

Thomas Witjes

 

t.witjes@puntwelzijn.nl

 

 

  • Mantelzorg & Werk

Vrijwillige consulenten

Goedbezig Weert.

goedbezig@puntwelzijn.nl

0495 697900

  • Draaien spreekuur :
  • di 930-1200 uur
  • do 930-1200 uur
  • Keuren de advertenties obv onze richtlijnen

Vrijwillige coördinatoren maatjes

maatjes@puntwelzijn.nl

0495 697900

  • Maatjes

 

Vrijwillige consulenten Vrijwilligerscollege

 goedbezigweert@gmail.com

0495 697900

  • Organiseren workshops