Punt Welzijn Goedbezig Weert Blog

Wie zijn we?

Het team van Goedbezig Weert van Punt Welzijn bestaat uit 8 parttime professionals en verschillende teams vrijwilligers, met elk hun eigen taakgebied.

Wij stellen ons even aan u voor:

Simone de Back

s.de.back@puntwelzijn.nl

06 54304692

  • Goedbezig Weert
  • Vrijwilligerscollege
  • Betrokken ondernemen

Sanne Kuepers

s.kuepers@puntwelzijn.nl

06 31225929

  • Mantelzorg
  • Goedbezig Weert

Thomas Witjes

t.witjes@puntwelzijn.nl

 
  • Formule1zaam

Francien Clout

f.clout@puntwelzijn.nl

06 54304192

  • Goedbezig Weert
  • Betrokken Ondernemen
  • Sponsorwinkel

Pauline van Hulzen

p.van.hulzen@puntwelzijn.nl

06 52637342

  • Maatjes
  • Seniorenvoorlichting
  • Mantelzorg
  • Ouderenondersteuning

Miloe Steen

m.steen@puntwelzijn.nl

 
  • Mantelzorg

Mariska Sanders

m.sanders@puntwelzijn.nl

 
  • Goedbezig Weert

Elsa van den Goor

e.vandengoor@puntwelzijn.nl

 
  • Goedbezig Weert

Vrijwillige consulenten

Goedbezig Weert

goedbezig@puntwelzijn.nl

0495 697900

  • Goedbezig Weert

Vrijwillige coördinatoren maatjes

maatjes@puntwelzijn.nl

0495 697900

  • Maatjes

 

Vrijwillige consulenten Vrijwilligerscollege

 goedbezigweert@gmail.com

0495 697900

  • vrijwilligerscollege

  Simone de Back

Sanne Kuepers

Francien Clout

 Pauline van Hulzen

Thomas Witjes

 

Vrijwillige consulenten Goedbezig Weert

Niet op de foto maar onmisbaar om onze activeiten uit te voeren: Mariska, de coordinatoren van het Maatjesproject, onze vrijwillige maatjes, de mensen van het Vrijwilligerscollege, de coaches van Formule1zaam, en alle overige vrijwilligersgroepen die wij ondersteunen.